high heels and shoes

Jakie buty wybrać na imprezę?

Kobiety uwielbiają buty, jednak wybór odpowiedniej pary zawsze stanowi nie lada wyzwanie. Nie inaczej jest w przypadku imprez, na których każda z pań chce wyglądać olśniewająco, a pomóc w tym mają m.in. buty.

Jakie obuwie najlepiej wybrać na imprezę?

Buty na cienkiej szpilce

buty5Szpilki to niezwykle kobiece obuwie. Jednak jego noszenie wymaga wprawy, ponieważ gdy dobrze nie opanowałyśmy tej umiejętności możemy wyglądać karykaturalnie. Jeżeli wybieramy się na całonocną imprezę nie zawsze powinnyśmy je zakładać – nogi męczą się bowiem szybciej niż w stabilniejszych butach na słupku lub balerinach. To nie jest dobre rozwiązanie również kiedy pod klub podjeżdżamy autobusem – dojście z przystanku i z powrotem w wysokich i cienkich czerwonych szpilkach może być uciążliwe. Dlatego też wybierając buty na imprezę warto zastanowić się również nad ich praktyczną stroną. Jeżeli czujemy się niepewnie to nawet najpiękniejsze szpilki nie sprawią, że będziemy seksowne.

Buty na słupku

Czółenka na słupku należą do wygodniejszych butów niż szpilki, więc z pewnością łatwiej będzie wytrzymać w nich całonocną imprezę. Dziś modne są również sandały na słupku. Te buty są odkryte, więc najlepiej zakładać je wiosną i latem. Jeśli nie opanowałyśmy do końca sztuki chodzenia w szpilkach czółenka na słupku będą idealnym rozwiązaniem. Niewysokie panie nie powinny rezygnować z podwyższenia, ponieważ dzięki niemu sylwetka staje się wydłużona i smuklejsza.

Baleriny

Baleriny to zdecydowanie najwygodniejsze spośród wymienionych butów, jednak nie każda pani będzie wyglądała w nich korzystnie. Mogą sobie na nie pozwolić wysokie, szczupłe kobiety. Wybierając inne buty na imprezę dobrze wziąć ze sobą baleriny i zmienić obuwie kiedy nogi się zmęczą.

Obuwie dobieramy przede wszystkim do sylwetki, umiejętności poruszania się w nim i stroju. Zdecydowanie najbardziej zmysłowymi i kobiecymi butami są te na szpilce lub słupku. W naszej ofercie piękne buty na imprezę znajdą zarówno niskie, jak i wysokie kobiety.