sukienki sylwestrowe 3

Sukienka na Sylwestra – wybierz dobrze

Wybór odpowiedniej kreacji sylwestrowej to nie lada wyzwanie. W końcu taka noc zdarza się tylko raz w roku, a każda pani chce podczas niej zachwycać i czuć się pięknie. Co zrobić, by być prawdziwą gwiazdą sylwestrowego przyjęcia? Jak wybrać odpowiednią sukienkę?

Stosownie do miejsca

Jeśli wybierasz się na domówkę raczej nie powinnaś zakładać wytwornej i eleganckiej, długiej sukni sylwestrowej. Natomiast w przypadku balu lepiej unikać klasycznych „małych czarnych”. Suknie sylwestrowe dopieramy przede wszystkim do miejsca, w którym ma odbyć się impreza. Jeżeli ma być to niewielkie przyjęcie w domowym zaciszu, a dress code nie jest ustalony przez gospodarzy możesz założyć prostą czarną sukienkę przed kolano – taka kreacja będzie elegancka, a zarazem niezobowiązująca. Kiedy wybierasz się na sylwestrowy bal z prawdziwego zdarzenia Twoja suknie powinna być nieco bardziej wyszukana – długie kreacje są mile widziane. W naszym sklepie znajdziesz zarówno sukienki na domowe imprezy, jak i wytworne przyjęcia.

Jaki kolor?

sylwestrowa sukienkaNiezależnie od tego gdzie się wybierasz najlepiej postawić na ciemne barwy. Zabawa sylwestrowa odbywa się nocą, więc lepiej unikać jasnych kolorów, a tym bardziej letnich pasteli. Suknie sylwestrowe mogą być więc czarne, czerwone, granatowe lub po prostu błyszczące. Złoto i srebro świetnie sprawdzają się podczas tego typu imprez. Pamiętaj jednak, że nie w każdych okolicznościach wypada „świecić”. Im poważniejszy bal tym bardziej klasyczna i stonowana powinna być kreacja.

Przyjęcie sylwestrowe ma być przede wszystkim dobrą zabawą. Postaw więc na wygodę i fasony, w których czujesz się najlepiej. Uśmiech na twarzy będzie najlepszą ozdobą każdej sukienki.